Szukasz nieruchomości, która połączy komfortowe życie blisko natury z przestrzenią na własny biznes, warsztat lub bezpieczną lokatę kapitału? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Na sprzedaż trafia wyjątkowa, doskonale skomunikowana nieruchomość położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Dziadowa Kłoda (powiat oleśnicki, tuż obok Sycowa). To unikalny kompleks budynków w tradycyjnym stylu, posadowiony na ogromnej, świetnie nasłonecznionej działce o powierzchni aż
4306 m².
Dzięki zapisom w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) oraz bogatej infrastrukturze, posiadłość oferuje nieograniczone możliwości rozwoju, rozbudowy lub prowadzenia zróżnicowanej działalności gospodarczej.
KLUCZOWE KOMPONENTY NIERUCHOMOŚCI:
1. Dom wolnostojący (pow. całkowita 132 m²)
- Parter: pow. użytkowa 104,50 m² dająca przestrzeń na komfortową aranżację salonu, sypialni, kuchni i łazienki.
- Poddasze: otwarta przestrzeń do dowolnego zagospodarowania (ok. 85 m² mierzona po podłodze) – idealna na dodatkowe pokoje lub strefę relaksu.
- Konstrukcja: budynek z cegły (w kształcie prostokąta, otynkowany), dach dwuspadowy kryty solidną blachodachówką, kominy w dobrym stanie.
- Układ: główne wejście na dłuższym boku, dodatkowe wejście (szeroka brama) od strony zachodniej.
- Budynek wymaga generalnego remontu (brak stolarki okiennej i instalacji), co pozwala na aranżację wnętrz całkowicie od zera według własnego projektu.
2. Budynek warsztatowo-magazynowy (pow. 157,50 m²)
- Solidny budynek murowany na betonowej podbudowie.
- Potencjał biznesowy: idealny pod warsztat samochodowy, stolarnię, zakład ślusarski, halę produkcyjną, magazyn dla firmy handlowej czy bazę sprzętową dla firmy budowlanej.
3. Budynek gospodarczo-garażowy (pow. ok. 33,50 - 35 m²)
- Murowany obiekt na podbudowie betonowej, doskonały jako garaż lub zaplecze gospodarcze.
PRZEZNACZENIE W MPZP (Działka nr 264/4):
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dzieli grunt na strefy:
- MN/11 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
- MU/28 – teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
- AG/4 – teren aktywizacji gospodarczej (bazy, składy, magazyny).
Brak ograniczeń prawnych daje zielone światło na swobodną rozbudowę posiadłości!
➡️ DOSTĘPNE MEDIA:
- Prąd
- Woda
- Kanalizacja miejska
- Światłowód (idealne rozwiązanie do pracy zdalnej i prowadzenia firmy)
LOKALIZACJA I ATRAKCJE OKOLICY:
Nieruchomość położona jest przy nowo wyremontowanej, asfaltowej ulicy osiedlowej, w cichej, bezpiecznej i wypoczynkowej części Dziadowej Kłody.
- Komunikacja: Dojazd do Sycowa zajmuje zaledwie 8 minut. Dzięki bliskości drogi ekspresowej, do granic Wrocławia dojedziesz w około 30 minut!
- Infrastruktura w zasięgu ręki: W bliskiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, szkoła, hala sportowa, orlik, dom kultury, fryzjer, pizzeria oraz sklepy branżowe (budowlany, ogrodniczy, biurowy).
- Natura i rekreacja: Otoczenie lasów sprzyja wyciszeniu. W okolicy znajduje się przepiękne Arboretum Leśne (oaza spokoju ze stawami i kładkami) oraz duży, 30-hektarowy zalew ze strzeżonym kąpieliskiem, plażą oraz boiskami do siatkówki.
STAN PRAWNY:
- Pełna własność z Księgą Wieczystą.
- Brak jakichkolwiek obciążeń prawnych czy finansowych (hipotecznych).
- Czysta sytuacja do szybkiej transakcji.
Cena: 319 990 PLN - do negocjacji !!!
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości na żywo. Przekonaj się, jak wiele możliwości kryje ta przestrzeń!
Kontakt : Mariusz Nowacki tel: 533 590 732
E-mail: biuro@imodom.pl
Numer oferty: IMD–DS-3661
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Mariusz Nowacki
www.imodom.pl
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.